top of page
Audience and Lecturer

סדנאות התפתחות אישית

הרצאות 

חוסן נפשי בימי משבר

הימים הם ימים מאתגרים, המציאות משתנה מרגע לרגע, חוסר הוודאות גובר על הוודאות ובכל זאת, יש אנשים שמצליחים לעבור את התקופה הזאת ורגעי משבר אחרים בצורה קלה יותר מאחרים.

חוסן נפשי הוא היכולת שלנו להתמודד עם מצבי משבר ודחק, להסתגל לסיטואציה ולצמוח ממנה לכיוונים רצויים בחיים.

אז מה הופל אדם לסתגלן ובעל חוסן נפשי יותר מאחרים? האם ההבדלים בין האנשים שמצליחים לעבור רגעי משבר בחיים בקלות יחסית הם הבדלים מולדים או נרכשים? האם הם תלויים בנסיבות חיצוניות או שמא היכלות לעבור משברים בצורה טובה יחסית תלויה בעיקר בגורמים פנימיים שניתן לרכוש ולסגל עם קצת מודעות ורצון?

הרצאה שתשאיר אתכם מעודדים ועם רצון ויכולת להתחסן בצורה טבעית לחלוטין.

ענת הרצאה.png

מה, למה ואיך? יצירת הצלחה עסקית בלתי רגילה

איך פורצים גבולות ורותמים מאות אלפי אנשים מכל העולם ליוזמה משותפת?

מה הופך עסק ליוצא דופן ובולט בתחומו?

איך ניתן לקדם את העסק שלי למקום ייחודי ופורץ דרך?

אם תחשבו על זה, יש סביבנו שפע אינסופי של רעיונות, עסקים ומוצרים, אבל יש משהו שהופך רעיון ליוזמה סוחפת, כפי שיש מוצרים מסוימים הזהים לאחרים אך בכל זאת נתפסים בצורה שונה לחלוטין.

כשאני (או העסק שלי) הוא המוצר - מהם הערכים המובילים אותי להצלחה ואיך "לדבר" רת העסק שלי בצורה שתחבר אלי לקוחות המזדהים עם אותם ערכים?

כיצד לנתב את החוזקות שלי בשביל לשווק את העסק בצורה שמדגישה את הייחודיות שלי ואיך בקלות להרחיב את מעגל ההשפעה של העסק שלי?

מההרצאה תצאו עם:

- מוטיבציה להעמיק את השימוש בחוזקות שלכם ביום יום על מנת להגביר את הפרודוקטיביות של      העסק, אבל לא פחות חשוב גם את תחושת הסיפוק וההנאה מהעשייה שלכם!

- יכולת לזהות את הערכים שמניעים את העסק שלכם ואת הלקוחות שנמשכים לאותם ערכים

- הבנה כיצד לספר את הסיפור של העסק שלך בצורה ייחודית שתמשוך את קהל הלקוחות הרלוונטי    אליכם.

Brainstorm to Success

חצי הכוס המלאה - כיצד המיקוד בחיים שלנו משפיע על האושר שלנו

קיבלתם קידום. שודרגתם למשרד הפינתי, קומה גבוהה, נוף עוצר נשימה, אתם עומדים בדלת ומתשאים לנוכח מזלכם הרב ולא מאמינים שהמשרד היפה הזה הוא באמת שלכם.

עובר שבוע, בכל כניסה למשרד רואים קצת פחות את הנוף, עוברים עוד שבועיים שלושה והנוף פשוט נעלם, ז"א, הוא עדיין שם, אבל אנחנו פשוט לא מבחינים בו יותר. התרגלנו.

 

כמה פעמים רק כשהיינו חולים הערכנו את הבריאות שלנו ? היללנו את המזגן כשהוא התקלקל? הרגשנו בחסרונו של איש יקר לאחר שהוא התרחק?

 

בואו נחשוב על כל יום שגרתי, אילו רגעים נעימים הוא טומן בחובו? קרן שמש ביום חורפי, כוס קפה בדיוק כמו שאנחנו אוהבים, מקלחת טובה, שיחה עם חבר קרוב... הרגעים הקטנים האלה הם בעלי משמעות אדירה לחיים שלנו והם קיימים בכל יום ויום.

 

כאשר אנו מתמקדים בטוב, אנו מעצימים אותו, מרגישים טוב יותר, מגדילים את הסיכוי שהדברים הטובים ייקרו לנו, שנבחין בהם ו.... שנרגיש אפילו עוד יותר טוב.

Woman Enjoying a Cup of Coffee

חוזקות החותם שלנו

"המפתח להישגים גדולים ולאושר הוא הפעלת החוזקות שלך, לא תיקון טעויותיך ומגרעותיך. הצעד הראשון הוא הכרת החוזקות שלך". פרופ' מרטין סליגמן

 

עד כמה אנחנו מודעים לחוזקות האמיתיות שלנו?

האם אנחנו חשים שהחוזקות שלנו באות לידי ביטוי בתחומים רבים בחיים שלנו?

כאשר אנו מתמקדים בשיפור החוזקות שלנו, בניגוד לשיפור החולשות שלנו, יש לנו אפשרות ממשית להגיע למצוינות בתחומים רבים, להרגיש תחושות של מימוש והגשמה עצמית ולהיות מאושרים ומסופקים יותר לאורך זמן.

 

Meditating in Mountains
bottom of page